Ewelina Lewandowska

Z wykształcenia jestem psychologiem, pedagogiem oraz psychoterapeutką w trakcie certyfikacji. Od lat pomagam i towarzyszę ludziom w drodze do wartościowego i lepszej jakości życia.
Pracuję w nurcie poznawczo – behawioralnym (CBT) oraz w nurcie Terapii Akceptacji i Zaangażowania (ACT). Wybrałam te nurty psychoterapii, ponieważ mają udowodnioną skuteczność we wspieraniu osób w różnorodnych trudnościach i wyzwaniach życiowych, a także przywiązują dużą wagę do akceptującej i opartej na wzajemnym zaufaniu relacji terapeutycznej. Lubię widzieć, gdy osoby z którymi pracuję doświadczają ulgi i wzrostu gdy przekonują się, że mogą mieć, jak mają i być, jakie są.

Najczęściej pomagam osobom zmagającym się z:

  • depresją
  • stanami lękowymi,
  • zaburzeniami odżywiania
  • trudnościami w relacjach interpersonalnych
  • doświadczającymi życiowych kryzysów, napięć emocjonalnych
  • mających poczucie utknięcia lub utraty sensu w życiu.
Szczególne miejsce w moim sercu zajmuje praca z kobietami. Wspieram kobiety w zaopiekowaniu się sobą bez poczucia winy, wyzwalaniu się z toksycznych relacji.

Z własnego doświadczenia wiem, jak ważne jest profesjonalne wsparcie w trudnych sytuacjach życiowych. Mam za sobą doświadczenie żałoby, depresji, wypalenia zawodowego i kryzys połowy życia. Odbyłam psychoterapię własną. Swoją pracę poddaję superwizji. 

Pracowałam także w biznesie oraz jako coach osób zmagających się z obciążeniami związanymi z pracą w korporacji. Wiem, jak trudno niekiedy być efektywnym pracownikiem i jednocześnie wspierającym, obecnym rodzicem, partnerką.

Prywatnie jestem mamą dwóch chłopców (z których każdy to zupełnie odrębna osobowość i historia), mieszkam z bliskimi wśród zieleni, razem z psem, kotem i jaszczurką.

W wolnych chwilach czytam i oglądam wszystko, co jestem w stanie zrozumieć o kosmologii i mechanice kwantowej (w ujęciu czysto naukowym), śpiewam (najchętniej przy ognisku). Jestem aktorką teatru amatorskiego, interesuje mnie praca z ciałem i wolna improwizacja.

Umów wizytę do Eweliny Lewandowskiej

Nasi pozostali specjaliści

Kontakt

Zapraszamy Państwa do wysyłania zapytań poprzez formularz kontaktowy lub bezpośrednio wysyłając maila lub dzwoniąc

Psychepoint Pracownia Psychoterapii i Rozwoju Osobistego

ul. Karolkowa 28/144, 3 piętro

01-207 Warszawa