Umów się na darmową konsultację psychologiczną online

Czujesz, że życie traci sens? Nic Cię nie cieszy? Zamartwiasz się o wszystko albo na nic nie masz siły? Tracisz kontrolę i kolejne ważne niegdyś dla Ciebie obszary życia legły w gruzach? Daj sobie pomóc. Skorzystaj z profesjonalnej i sprawdzonej pomocy psychologicznej. 

Umów się na darmową 50-minutową konsultację psychologiczną online.

Dla kogo?

  • Darmowa konsultacja psychologiczna online skierowana jest do osób dorosłych, zmagających się z problemami natury psychicznej, między innymi: depresją, zaburzeniami lękowymi, nieśmiałością, trudnościami w relacjach z ludźmi, traumą.
  • To doskonała opcja dla tych, którzy nigdy wcześniej nie korzystali z takiego wsparcia, nie wiedzą czy i jak ich problem się do tego kwalifikuje bądź są w psychoterapii, która nie spełnia ich oczekiwań.
  • Każda osoba może wziąć udział w jednej bezpłatnej, niezobowiązującej konsultacji online.

 

Jak się umówić?

Wybierz przycisk „Umów wizytę” i wybierz dogodny dla siebie termin. Na wskazany adres mailowy otrzymasz potwierdzenie swojej rezerwacji wraz z linkiem do spotkania online.

 

Dlaczego warto?

Konsultacja do niczego nie zobowiązuje, a dowiesz się czy i jak możemy Cię wesprzeć.

Nasza Pracownia to najlepszy wybór dla poszukujących profesjonalnego wsparcia psychologicznego. Terapeuci Psychepoint posiadają profesjonalne przygotowanie terapeutyczne poparte licznymi szkoleniami/ kursami oraz bogate doświadczenie w pracy w renomowanych placówkach medycznych.

Człowiek, profesjonalizm i pasja – to nasze wartości. Pomagamy i wspieramy tylko tam, gdzie czujemy się Ekspertami.